החלפת דלת פנימית – טלפון: 03-7529922

האם אתם מתכננים להחליף דלת פנימית או שתיים? אם כבר היית בבית המקומי שלך, אתה כנראה מצאת את עצמך קצת על ידי בחירה ענקית זמין חלון ודלת המחלקה. אתה עשוי לתהות, "למה כל כך הרבה אפשרויות? ומי היא האפשרות הטובה ביותר עבור הבית שלי? "שאלה טובה. מאמר זה ייתן לך את התשובות שאתה מחפש.

סגנון דלת הפנים
לא כל בית הוא אותו דבר, ולכן לא כל בית יש את אותה דרישה להחלפת הדלת הפנימית. אפשרויות הדלת הפנימית כוללות 6 פאנל, שטוח, 2 פאנל, מקושת, מעוצב, או דלת הזזה ועוד שורה של סוגים אחרים. חלק מהדלתות מעוטרות ברוזטות או בפרטי נגרות אחרים. בחר את הדלת הפנימית החדשה שלך כדי להתאים את הסגנון של הבית שלך , כמו גם את הטעם האישי שלך.

גודל הדלת הפנימית
לא פחות חשוב הוא הגודל האמיתי של הדלת. עבור רוב הבתים, דלת חדר השינה הממוצע יכול להיות 30 "רחב 80" גבוה. (בענפים, זה נקרא לעתים קרובות 2 '6 "על ידי 6'8"). אבל גדלים נפוצים אחרים נעים בין 2 "רחב ל -3" רחב ב 2 "במרווחים, גובה משותף נוסף הוא 78", או 6 "6." הקפד למדוד את גודל הדלת הפנימית שלך בזהירות לפני הכותרת החוצה כדי לקנות תחליף.

יד ימין או שמאל ביד
לאחר מכן, להבין אם אתה צריך יד ימינה או שמאלה הדלת (מתייחס לכיוון הדלת נפתחת). דרך קלה לדעת מה הוא כדי לפשק את הסף עם הגב אל הצד ציר. אם הדלת הפתוחה נמצאת מימין, היא ימנית; אם היא בצד שמאל שלך, היא שמאלית.

דלתות פנים בחולון