דלתות פנים מוגן מים

דלתות פנים מוגן מים

דלתות פנים הם אחד המוצרים הביתיים שחשופים ביותר לפגעי האקלים השונים. לכן, כאשר רוכשים דלתות פנים יש לבחור באלו שמאפשרות הנאה לשנים רבות. חשוב לזכור שיש רק סוג אחד של דלתות פנים שמבטיחות זאת – דלתות פנים שעמידות בפני כל הפגעים האפשריים, למשל דלתות שמוגנות בו זמנית מפני לחות, עובש, מזיקי עץ ומים.

התאמה לאקלים הישראלי

המשמעות היא שאם נתקלתם במונח "דלתות פנים מוגן מים" זה רק קצה הקרחון. למשל, כדי להבטיח התאמה לתנאי מזג האקלים הישראלי חשוב לרכוש דלתות שיוצרו בהתאמה לאקלים זה. דוגמה לכך הן הדלתות של מותג הדלתות האיטלקי ZANINI

דלתות אלו מיוצרות באיטליה שבה שורר אקלים דומה לשלנו (אקלים ים תיכוני) ועומדות בתנאים המחמירים של התקן האירופאי. המשמעות היא שלא רק מדובר בדלתות פנים מוגנות ממים שמתאימות לחללים לחים (למשל חדרי שירותים, מקלחות, אמבטיות וכו'), אלא בדלתות איכותיות במיוחד שיוצרו ברמות עבודה ובגימור הגבוהים ביותר באמצעות טכנולוגיות חדישות.

לא לוותר על העיצוב והאחריות

עם זאת, העובדה שדלתות הפנים מוגנות בפני פגעים שונים אינה פוגמת בעיצובן. כלומר, כיום ניתן לרכוש דלתות פנים מעוצבות שנושאות את הכיתוב "דלתות פנים מוגן מים". למשל, לבחור מבין מבחר של סוגים ודגמים של דלתות שבהם הלקוח יכול לבחור את החריתות, את פסי האלומיניום, את סוגי הזיגוג שונים, את המידות ואת הצבעים לפי ראות עיניו ולפי רצונו.

המשמעות היא שבכל דלת פנים ניתן לבחור את גוון הדלת, את סוג המשקוף (למשל עגול, מרובע או מדורג), את סוג הצוהר במידה ורוצים, את הניקלים, את הצירים (למשל ציר סמוי, ציר ספר או ציר פייפ) ואפילו את המפרט הטכני של הדלת. באופן הזה הנראות של הדלת תהיה בדיוק כמו שחלמתם.

כמו כן, כדי להבטיח מעל לכל ספק שהדלתות אכן איכותיות (כלומר מספקות את ההגנה הנדרשת) חשוב לרכוש אותן מחברה מקצועית. אחת הדרכים לוודא זאת היא תחום האחריות כי רק חברה איכותית מספקת אחריות מלאה, למשל שנתיים של אחריות לדלתות למינטו ו-5 שנות אחריות על דלתות פולימריות.